Media o nas

Zabezpieczenie ppoż. taśm i mat z włókien węglowych w konstrukcjach żelbetowych

Jakie zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji żelbetowych wzmocnionych zbrojeniem doklejanym wybrać, aby maksymalnie wydłużyć czas ewakuacji i wyeliminować ryzyko, w którym elementy używane do poprawy nośności stają się najsłabszym ogniwem konstrukcji? Podpowiadamy.

Czytaj więcej na portalu liderbudowlany.pl

Czytaj

Zabezpieczenie ppoż. konstrukcji stalowych

Jak skutecznie wykonać zabezpieczenie ppoż. konstrukcji stalowych? Podpowiadamy z ekspertami firmy PROTECTOR z Wrocławia – lidera nowoczesnych rozwiązań w zakresie biernych systemów ppoż.

Czytaj

Zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków

Dlaczego odpowiednie zabezpieczenie dylatacji jest tak istotne dla skutecznej ochrony ppoż. budynku i jakie materiały gwarantują ich szczelne wypełnienie? Poznaj system Litaflex Vario Element, który zabezpiecza szczeliny w przypadku dużych ruchów strukturalnych obiektu. Zapraszamy do lektury.

Czytaj

Zabezpieczenia przeciwpożarowe przejść instalacyjnych

Potrzebujesz indywidualnych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń ppoż. przejść instalacyjnych dla obiektów przemysłowych? Jeśli instalacje w Twojej inwestycji są ponadnormatywne i wykraczają poza zakresy aprobat technicznych, zgłoś się do nas. Jak to zrobić? Dowiesz się z artykułu.

Czytaj

Wymagania ppoż. dla budynków użyteczności publicznej

Czym jest klasa odporności pożarowej budynku i jak właściwie dobrać ją dla obiektów użyteczności publicznej? Opracowaliśmy krótki poradnik, który odpowiada na podstawowe pytania w tym zakresie. Dowiedz się więcej i projektuj zgodnie z przepisami.

Czytaj